Hotel Apartments Old time

ubytovanie Praha 2
 

*** Hotel Apartments Old time / ubytovanie Praha 2

Hotel Praha 2 Apartments Old time
Apartmány Old time hotel nájdete na Novom Meste pražskom v neorenesančnom dome s prvkami secesie priamo v historickom centre Prahy iba 10 minút chôdze od Václavského námestia a necelých 5 minút chôdze od liniek mestskej hromadnej dopravy na námestí I.P. Pavlova - jednoduchý prístup do celého mesta. Všetky tematicky ladené izby prešli celkovou rekonštrukciou. Snahou bolo zachovanie pôvodných prvkov v tomto historickom dome z 19.storočia. Zároveň však bol kladený veľký dôraz na to, aby sa hostia Old Time Hotelu cítili čo najlepšie.

Ubytovanie:
Old Time Hotel poskytuje veľmi komfortné a luxusné ubytovanie za príjemné ceny. Ponúka 5 apartmánov hotelového typu a 14 izieb. Všetky hotelové apartmány a izby triedy lux sú priestranné, originálne stvárnené vo vysokom komforte. Apartmány majú vlastnú kuchyňu, kúpeľňu so sprchou a WC. Izby triedy Lux majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, ale kuchynku majú niektoré spoločnú. Izby triedy Economic majú spoločnú kuchyňu, kúpeľňu so sprchou a WC. Všetky apartmány Hotelu Old Time a izby sú nefajčiarske.

Vo vybavení apartmánov a izieb triedy Lux sa nachádza TV so satelitným príjmom, Wifi pripojenie na internet, ktoré je k dispozícii aj pre izby Economic, sušič vlasov, kúpeľňové doplnky. Miesto na sedenie s konferenčným stolíkom a pracovným stolom.

Blízke Okolie:
Všetky významné pamiatky a atrakcie sa nachádzajú v dochádzkovej vzdialenosti. Národné museum a Václavské námestie, hlavná pražská trieda, obchody, známe reštaurácie, tradičné krčmy a vínne bary, sú vzdialené len 10 minút chôdze. Staromestské námestie je 25 minút pešo a Kongresové centrum 15 minútach chôdze. Pre hostí je k dispozícii bezplatné parkovanie. Strážená garáž je spoplatnená 500 Kč/deň.
Hotel Praha 2 Apartments Old time - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 2 Apartments Old time - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 2 Apartments Old time - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 2 Apartments Old time - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 2 Apartments Old time - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 2 Apartments Old time - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 2 Apartments Old time - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 2 Apartments Old time - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 2 Apartments Old time - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 2 Apartments Old time - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: